AKTUÁLNÍ OTEVÍRACÍ DOBA:

STÁTNÍ SVÁTEK 28.09.  OTEVŘENO  9 - 17 hod

TEAMBUILDING

Květiny pro firmy

TEAMBUILDINGOVÉ AKTIVITY

Připravujete ve Vaší firmě teambuilding a nechcete do programu zařadit jen běžné aktivity které se opakují na každé teambuildingové akci? Chcete být originální při navrhování teambuildingových aktivit?

TEAMBUILDING – RYCHLOKURZ VAZBY KVĚTIN

Naše nabídka obsahuje program v časové relaci 1 – 2 hodin.

Jeho první částí může být ukázka vazby květin a kytic, která zahrnuje předvedení základních vazačských technik, ale např. i vazbu klobásové kytice. Tato část teambuildingu je velmi oblíbená – materiál použitý při ukázce zpravidla po akci „bere za své“

V části druhé se účastníci teambuildingu mohou nezřízeně „vrhnout“ na zásobu čerstvých řezaných květin, doplňkové zeleně a dekorací a zkusit si uvázat vlastní kytici. Při této fázi je opět k dispozici floristka, která ochotně vypomůže a poradí. Veškeré kytice vč. uvázaných při předváděcí části zůstávají účastníkům akce.

Při vhodném naplánování časového sledu celého teambuildingu je ideálním vyvrcholením naaranžování veškerých uvázaných kytic v prostorech kde se bude odehrávat konečná party apod…

NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT PRO INDIVIDUÁLNÍ NABÍDKU. MÁTE-LI SPECIÁLNÍ POŽADAVKY, OCHOTNĚ JE S VÁMI ZKONZULTUJEME.

POČET ÚČASTNÍKŮ : ideálně 15 – 20 osob

CENOVÁ RELACE : již od 450,-Kč / osobu ( zahrnuje materiál použitý k vazbě samotnými účastníky )

Doprava na místo konání akce, floristka a materiál použitý k prezentaci vazby před samotným kurzem je účtován individuálně dle požadavků klienta.

Nabídka pro korporátní klienty

Chcete být originální a udělat radost Vašim obchodním partnerům nebo zaměstnancům? Nechte jim poslat čerstvé květiny až do domu ! Pro korporátní zákazníky připravíme dárkové balíčky, originálně je zabalíme a doručíme po celé Praze.

Máte dárky s vlastním potiskem, firemním logem a podobně ? Doplňte je kyticí od nás a my celý komplet doručíme na ta správná místa. Navíc zajistíme dárkové zabalení a naaranžování.

Navíc se dárky pro Vaše obchodní partnery mohou stát přímo součástí kytice.

Výhody služeb FLOWERSGOHOME.CZ :

  • vlastní květinářství - žádné zprostředkování
  • individuální přístup - prostě se s námi dohodnete :-)
  • vazba netradičních kytic
  • zajímavé množstevní slevy
  • doručení po celé Praze

Kontaktujte nás kdykoli:

Tel.: +420 775198929, +420 775111349

email: flowersgohome@seznam.cz

červený – kopie (2)