V případě potřeby volejte tel: 775198929

(druhé telefonní číslo 775111349 je aktuálně v zahraničí)

TEAMBUILDING

Květiny pro firmy

TEAMBUILDINGOVÉ AKTIVITY

Připravujete ve Vaší firmě teambuilding a nechcete do programu zařadit jen běžné aktivity které se opakují na každé teambuildingové akci? Chcete být originální při navrhování teambuildingových aktivit?

TEAMBUILDING – RYCHLOKURZ VAZBY KVĚTIN

Naše nabídka obsahuje program v časové relaci 1 – 2 hodin.

Jeho první částí může být ukázka vazby květin a kytic, která zahrnuje předvedení základních vazačských technik, ale např. i vazbu klobásové kytice. Tato část teambuildingu je velmi oblíbená – materiál použitý při ukázce zpravidla po akci „bere za své“

V části druhé se účastníci teambuildingu mohou nezřízeně „vrhnout“ na zásobu čerstvých řezaných květin, doplňkové zeleně a dekorací a zkusit si uvázat vlastní kytici. Při této fázi je opět k dispozici floristka, která ochotně vypomůže a poradí. Veškeré kytice vč. uvázaných při předváděcí části zůstávají účastníkům akce.

Při vhodném naplánování časového sledu celého teambuildingu je ideálním vyvrcholením naaranžování veškerých uvázaných kytic v prostorech kde se bude odehrávat konečná party apod…

NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT PRO INDIVIDUÁLNÍ NABÍDKU. MÁTE-LI SPECIÁLNÍ POŽADAVKY, OCHOTNĚ JE S VÁMI ZKONZULTUJEME.

POČET ÚČASTNÍKŮ : ideálně 15 – 20 osob

CENOVÁ RELACE : již od 450,-Kč / osobu ( zahrnuje materiál použitý k vazbě samotnými účastníky )

Doprava na místo konání akce, floristka a materiál použitý k prezentaci vazby před samotným kurzem je účtován individuálně dle požadavků klienta.

Nabídka pro korporátní klienty

Chcete být originální a udělat radost Vašim obchodním partnerům nebo zaměstnancům? Nechte jim poslat čerstvé květiny až do domu ! Pro korporátní zákazníky připravíme dárkové balíčky, originálně je zabalíme a doručíme po celé Praze.

Máte dárky s vlastním potiskem, firemním logem a podobně ? Doplňte je kyticí od nás a my celý komplet doručíme na ta správná místa. Navíc zajistíme dárkové zabalení a naaranžování.

Navíc se dárky pro Vaše obchodní partnery mohou stát přímo součástí kytice.

Výhody služeb FLOWERSGOHOME.CZ :

  • vlastní květinářství - žádné zprostředkování
  • individuální přístup - prostě se s námi dohodnete :-)
  • vazba netradičních kytic
  • zajímavé množstevní slevy
  • doručení po celé Praze

Kontaktujte nás kdykoli:

Tel.: +420 775198929, +420 775111349

email: flowersgohome@seznam.cz

červený – kopie (2)

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení