KONEC ŠKOLNÍHO ROKU: ČTVRTEK 27.6.2024  9 - 20 hod / PÁTEK 28.6.2024  7 - 19 hod

Adventní věnec modrý JEDLE KAVKAZSKÁ

od 628 Kč

Zvolte variantu

Jedlový adventní věnec modrý

Detailní informace

Průměr: 25cm
Momentálně nedostupné
628 Kč
Průměr: 30cm
Momentálně nedostupné
724 Kč
Průměr: 35cm
Momentálně nedostupné
824 Kč

Detailní popis produktu

Adventní věnec ze živé jedlové chvoje.

Adventní věnce doručíme v předvánočním shonu na jakoukoli adresu v rámci Prahy.

Adventní věnec s modrými svíčkami je krásnou a stylovou vánoční dekorací, která přináší do vašeho domova jedinečný nádech elegance a klidu. Tento věnec spojuje tradiční symboliku adventu s moderním designem, využívajícím modrou barvu jako hlavní prvek.

Modrá barva vytváří dojem klidu, míru a duchovní pohody. Symbolizuje také očekávání a mystérium spojené s adventem. Modré svíčky dodávají věnci sofistikovaný a chladný vzhled, který může působit osvěžujícím dojmem v porovnání s tradičními barvami.

Modré svíčky:

  • Symbolika: Modrá barva svíček může symbolizovat očekávání, naději a duchovní probuzení. Každá modrá svíčka reprezentuje jednu z adventních nedělí a postupně přibližuje příchod Vánoc.

Tento adventní věnec s modrými svíčkami není pouze krásnou dekorací, ale také vyjadřuje hlubší význam adventního období. Jeho design zdůrazňuje klid, očekávání a radost spojenou s příchodem Vánoc, přičemž modrá barva přidává do interiéru váš domovového vzduchu moderní eleganci.

 

Pozn.: výslednou podobu adventního věnce mohou ovlivnit aktuálně dostupné typy přízdob, vždy se ale snažíme co možná nejvíce přiblížit původnímu stavu na produktové fotografii.

Adventní věnec, věnec na dveře nebo vánoční svícen? Na přání vyrobíme vánoční dekorace všech rozměrů a typů. V případě konkrétních požadavků nás kontaktujte telefonicky na +420 775111349 , +420 775198929.