HORTENZIE

6 položek celkem
Hortenzie
Hortenzie
Skladem
249 Kč

Hortenzie - barevný mix

1293451622
Kytice hortenzií
od 945 Kč

Kytice hortenzií s gypsophilou

14038/3 K
Kytice hortenzií
od 1 745 Kč

Hortenzie - barevný mix

13308/5 K
Kytice 11 hortenzií
2 739 Kč

Hortenzie - barevný mix

1448052267
Kytice s Hortenzií
od 1 249 Kč

Kytice s hortenzií

9902/MAL
Hortenzie a růžové růže
2 495 Kč

Narozeninová kytice s hortenzií

14070

Řezané hortenzie

Řezané hortenzie se skvěle vyjímají ve velkých, honosných kyticích, s úspěchem je ale lze využít i v menších vazbách, pouze s několika jednoduchými doplňky. Své uplatnění nacházejí jako dekorace na recepcích či v obytných místnostech. Pro tyto účely lze hortenzie volně vložit do vhodné vázy.

Vítejte v naší kategorii, kde si můžete objednat řezané hortenzie. Naleznete zde i vázané kytice z hortenzií, můžete tedy využít službu rozvoz květin v Praze a kytici hortenzií nechat doručit jako skvělý dárek! 

V sezoně nabízíme široký výběr hortenzií v různých odrůdách, barevných variantách a velikostech. Zaručujeme nejen kvalitu našich květin, ale také jejich čerstvost a dlouhou životnost. Pro ty, kteří milují krásu hortenzií ve formě nádherných kytic, máme připraveny exkluzivní aranžmá, která zaručují, že vaše kytice budou vypadat stejně ohromující, jako na obrázcích. Naše kytice hortenzií jsou skvělým dárkem pro každou příležitost - od svatebních dnů po oslavu narozenin.

Pro zákazníky v Praze máme speciální nabídku dopravy, abychom zajistili, že vaše hortenzie dorazí rychle a v optimálním stavu. Vaše spokojenost je naší prioritou, a proto vám garantujeme nejen skvělé ceny, ale i profesionální přístup našich floristek. Oživte svůj prostor kouzlem hortenzií a vyberte si ty nejkrásnější květiny právě u nás. 

Péče o řezané hortenzie

Péče o řezané hortenzie je klíčovým faktorem pro zachování jejich krásy a čerstvosti. Zde jsou některé tipy, které vám pomohou udržet vaše řezané hortenzie v optimálním stavu:

  1. Řezání stonků: Před umístěním hortenzií do vázy je vhodné stonky seříznout šikmým řezem pod tekoucí vodou. Tím zabráníte vzduchu vstupovat do stonků, což by mohlo snížit schopnost rostliny absorbovat vodu.

  2. Výběr vhodné vázy: Zvolte pro své hortenzie skleněnou vázu s čistou vodou. Vyhněte se vázám s příliš širokým hrdlem, které by mohlo způsobit, že stonky se sklouznou k straně.

  3. Odstřihování listů pod hladinou vody: Abyste zabránili množenní bakterií ve vodě, odstřihněte spodní listy, které by mohly ponořit pod hladinu. To pomůže udržet vodu čistou a zvýší délku života hortenzií.

  4. Optimální teplota a světlo: Udržujte vázu s hortenziemi na chladném místě, daleko od přímého slunečního světla a tepelných zdrojů, jako jsou topné tělesa. Tím prodloužíte dobu, po kterou hortenzie zůstanou čerstvé.

  5. Pravidelná výměna vody: Měňte vodu ve váze každé 2-3 dny a zkracujte stonky při každé výměně. 

  6. Dodávání živin: Přidejte do vody výživu pro řezané květiny. To podpoří růst květů a prodlouží dobu, po kterou budou hortenzie krásné.

  7. Vyhněte se průvanu: Umístěte hortenzie na místo, kde není příliš silný průvan. Průvan může způsobit, že květy hortenzií rychleji vadnou.

S těmito jednoduchými tipy bude péče o řezané hortenzie snadná a vaše květiny budou krásné a čerstvé co nejdéle.