Adventní věnec JEDLE KAVKAZSKÁ

od 658 Kč

Zvolte variantu

Jedlový věnec SVĚTLE RŮŽOVÝ

Detailní informace

Průměr: 25cm
Momentálně nedostupné
658 Kč
Průměr: 30cm
Momentálně nedostupné
758 Kč
Průměr: 35cm
Momentálně nedostupné
898 Kč

Detailní popis produktu

Adventní věnec ze živé jedlové chvoje.

Adventní věnce doručíme v předvánočním shonu na jakoukoli adresu v rámci Prahy.

Adventní věnec, který kombinuje živou jedlovou chvoj a eukalyptus s růžovými svíčkami, je moderní a osvěžující varianta tradiční vánoční dekorace. Tento věnec spojuje přírodní prvky s jemnými a romantickými tóny, vytvářející harmonický celek.

Jedlová chvoj poskytuje věnci plnost a autentický vánoční vzhled. Přidání eukalyptu přináší do designu svěžest a jemnou aromatickou vůni, která dodává věnci moderní a sofistikovaný nádech. Eukalyptusové listy přidávají krásný kontrast k jedlovým větvičkám, což vytváří zajímavou strukturu a texturu.

Růžové svíčky jsou výrazným prvkem tohoto věnce, přinášejícím do prostoru jemný nádech romantiky. Barva růžová je spojena s láskou, radostí a harmonií, což vytváří příjemnou atmosféru pro vánoční období. 

Pozn.: výslednou podobu adventního věnce mohou ovlivnit aktuálně dostupné typy přízdob, vždy se ale snažíme co možná nejvíce přiblížit původnímu stavu na produktové fotografii.

Adventní věnec, věnec na dveře nebo vánoční svícen? Na přání vyrobíme vánoční dekorace všech rozměrů a typů. V případě konkrétních požadavků nás kontaktujte telefonicky na +420 775111349 , +420 775198929.