KONEC ŠKOLNÍHO ROKU: ČTVRTEK 27.6.2024  9 - 20 hod / PÁTEK 28.6.2024  7 - 19 hod

Flowerbox Helios

ZDARMAZDARMA 1 949 Kč –20 %
Helios slunečnice
1 949 Kč –20 % 1 549 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Květiny v krabici se slunečnicemi

Detailní informace

Detailní popis produktu

Velikost boxu: šířka 30 cm / výška 10 cm

Ponořte se do jara s naším slunečnicovým flowerboxem "Helios". Jméno Helios je odvozeno od starověkého boha slunce, a naše nová kolekce nese v sobě stejnou zářivou energii a optimistický pohled na svět. Slunečnice evokují radost, světlo a teplý začátek nové sezóny. V Heliosu se setkává svěžest bílých květin s žlutými slunečnicemi, vytvářející jemný kontrast a harmonii.


Květinový box Helios je více než jen květinový aranžmá - je to živý symbol jara. Slunečnice evokují radost, světlo a teplý začátek nové sezóny.

 V Heliosu se setkává svěžest bílých květin se žlutými slunečnicemi, vytvářející jemný kontrast a harmonii. Květiny jsou pečlivě vybrány, aby vytvořily bohatou a vizuálně oslnivou kompozici. Helios je nejen krabice plná květin, je to elegantní příběh jara, který vás okouzlí každým detailem. Každá květina je umístěna s precizností a vkusem, aby vytvořila skvostný celek.

Oživte svůj prostor s Heliosem a přineste si do domova kousek jara plného slunečních paprsků a květinové krásy. Každý Helios je jedinečný, stejně jako jaro samo.