KONEC ŠKOLNÍHO ROKU: ČTVRTEK 27.6.2024  9 - 20 hod / PÁTEK 28.6.2024  7 - 19 hod

Holandské tulipány

Tulipány v Praze - rozvoz květin

tulipány

žluté tulipány

Hledáte-li květinářství, kde po velkou část roku seženete holandské tulipány, právě jste našli to co jste hledali ! V našem kamenném květinářství naleznete tulipány přibližně od poloviny září až do konce května. V letním období tulipány zpravidla nenaskladňujeme. Jejich kvalita je v letním období nižší, díky vysokým teplotám se podstatně zkracuje jejich výdrž a kytice tulipánů rychle ztrácí na svojí přirozené kráse. Naším cílem je spokojený zákazník, nikoli "prodat vše za každou cenu".

Máte-li ale přesto neodolatelnou touhu si tulipány v letním období objednat, neváhejte nás kontaktovat.

U nás se Vám nestane, na rozdíl od jiných internetových květinářství, že bychom na webu měli tulipány skladem v období, kdy je zkrátka fyzicky nemáme. Holandské tulipány na našem e-shopu nabízíme jen tehdy, jsme-li schopni je skutečně dodat.

Květinářství plné holandských tulipánů najdete na adrese Radlická 2018/78, Praha 5.

Skvělých výsledků co se týká kvality a čerstvosti tulipánů jsme dosáhli díky dlouholetému hledání, kdy jsme si vytvořili osobní vazbu a kvalitní vztah s přímým nákupčím na holandské květinové burze. Zboží je nám nyní objednáváno tzv. "napřímo". Cesta řezaných tulipánů k zákazníkovi je tímto způsobem zkrácena i o několik dnů. Zboží není skladováno ve velkoobchodech, kde by čekalo na svého odběratele, ale je importováno dle naší objednávky přímo z holandské květinové burzy.