UPOZORNĚNÍ: NEDĚLE 15. května z provozních důvodů ZAVŘENO

Holandské tulipány

Tulipány v Praze - rozvoz květin

tulipány

žluté tulipány

Hledáte-li květinářství, kde po velkou část roku seženete holandské tulipány, právě jste našli to co jste hledali ! V našem kamenném květinářství naleznete tulipány přibližně od poloviny září až do konce května. V letním období tulipány zpravidla nenaskladňujeme. Jejich kvalita je v letním období nižší, díky vysokým teplotám se podstatně zkracuje jejich výdrž a kytice tulipánů rychle ztrácí na svojí přirozené kráse. Naším cílem je spokojený zákazník, nikoli "prodat vše za každou cenu".

Máte-li ale přesto neodolatelnou touhu si tulipány v letním období objednat, neváhejte nás kontaktovat.

U nás se Vám nestane, na rozdíl od jiných internetových květinářství, že bychom na webu měli tulipány skladem v období, kdy je zkrátka fyzicky nemáme. Holandské tulipány na našem e-shopu nabízíme jen tehdy, jsme-li schopni je skutečně dodat.

Květinářství plné holandských tulipánů najdete na adrese Radlická 2018/78, Praha 5.

Skvělých výsledků co se týká kvality a čerstvosti tulipánů jsme dosáhli díky dlouholetému hledání, kdy jsme si vytvořili osobní vazbu a kvalitní vztah s přímým nákupčím na holandské květinové burze. Zboží je nám nyní objednáváno tzv. "napřímo". Cesta řezaných tulipánů k zákazníkovi je tímto způsobem zkrácena i o několik dnů. Zboží není skladováno ve velkoobchodech, kde by čekalo na svého odběratele, ale je importováno dle naší objednávky přímo z holandské květinové burzy.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení