LETNÍ OTEVÍRACÍ DOBA:  PO - PÁ  9 - 18 hod / SO + NE ZAVŘENO

Kytice 11 ks hortenzií

2 739 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Hortenzie - barevný mix

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hortenzie - kytice 11 ks

Kytice 11 ks hortenzií je úchvatným dárkem, který potěší každou ženu. Hortenzie jsou luxusní sezonní květiny, které se vyjímají jak v květinových vazbách, tak i samostatně vložené do vázy. 

Barva hortenzií dle aktuální dostupnosti.

Aktuální dostupnost je možné konzultovat na tel.: 775198929 nebo 775111349

Délka 60 - 70 cm / květ 15 - 24 cm


 

Kytice obsahující 11 krásných řezaných hortenzií je bezesporu úchvatným dárkem, který by potěšil každou ženu. Takový dárek by způsobil velkou radost u obdarované ženy z několika důvodů:

  1. Krása květů: Hortenzie jsou známé svou jedinečnou krásou a výraznými květy. Jejich pastelové a nádherné barvy dodají kytici nejen estetickou hodnotu, ale i pocit něhy a elegance.

  2. Výjimečnost: Kytice s řezanými hortenziemi je luxusní a originální volbou, což ukazuje, že darující osoba si dala práci vybrat jedinečný dárek, který v sobě nese osobní nádech a pozornost.

  3. Význam symbolu: Hortenzie jsou často spojovány s výrazem vděčnosti, úcty a lásky. Tím, že obdarovaná žena dostane takovou kytici, cítí se oceněná a milovaná.

  4. Překvapení: Nečekaný dárek v podobě krásné kytice hortenzií dokáže navodit nadšení a překvapení. Ten pocit, když obdrží nečekanou pozornost, způsobuje radost a štěstí.

  5. Oživení interiéru: Kytice hortenzií může sloužit jako krásná dekorace v interiéru, která dodává domovu svěžest a harmonii. Každý pohled na ni může připomenout nejen okamžik obdržení dárku, ale také vzájemnou spojitost a vztah s dárcem.

Celkově lze říci, že hortenzie jsou skvělým dárkem, který způsobuje radost a štěstí u obdarované osoby díky své kráse, symbolice a originalitě. Kromě toho mohou řezané hortenzie sloužit jako krásná dekorace, která připomene speciální okamžiky a vzájemnou spojitost mezi dárcem a obdarovaným.