KONEC ŠKOLNÍHO ROKU: ČTVRTEK 27.6.2024  9 - 20 hod / PÁTEK 28.6.2024  7 - 19 hod

MISS VŠE

Květiny pro Miss

Finále MISS VŠE 2014

FINÁLE MISS VŠE 2013

FINÁLE MISS VŠE 2012

FINÁLE MISS VŠE 2011

Všechny uplynulé ročníky Miss VŠE byly provázeny kyticemi z našeho květinářství. Pro MISS VŠE jsme v prvním ročníku, který moderoval Kazma Kazmič, vsadili na elegantní a jednoduché kytice z růžových lilií. MISS Sympatie byla obdarována veselou a barevnou květinou z gerber a santinek.

Druhý ročník, taktéž moderovaný Kazmou, jsme pojali ve znamení výrazných a barevných kytic. Tentokrát se jednalo o moderní vazbu z gerber, lilií a chryzantém, kterou velice elegantně doplňovaly modré irisy.

Ročník MISS VŠE 2013', který moderoval Jakub Kohák, byl z hlediska vazby kytic velice konzervativním. Květiny pro MISS byly laděny do pastelových odstínů. Základem kytic byly růžové a bílé růže doplněné eukalyptem a zeleným hypericem.

V roce 2014' byla vazba a výběr kytic pro MISS VŠE celkově ovlivněn vystupující kapelou Chinaski a jejím hitem Víno. Kytice pro Miss byly doplněny o trsy hroznového vína, stejně jako kytice se skleněným koštýřem pro frontmena kapely Michala Malátného. Kytice byly navzdory zimnímu období uvázány ze slunečnic, z nichž přímo vyzařovala letní atmosféra. Květina pro MISS Sympatie byla uvázána v kombinaci slunečnic a tulipánů.

Slunečnice netradiční kytice pro chinaski Slunečnice

 

Nahlédněte do naší FOTOGALERIE z předchozích ročníků MISS VŠE.

 Fotografie z MISS VŠE 2011' a MISS VŠE 2012' naleznete v naší FOTOGALERII

Kytice pro MISS

KVĚTINY PRO MISS DODÁVÁ www.flowersgohome.cz