UPOZORNĚNÍ: NEDĚLE aktuálně ZAVŘENO

MISS VŠE

Květiny pro Miss

Finále MISS VŠE 2014

FINÁLE MISS VŠE 2013

FINÁLE MISS VŠE 2012

FINÁLE MISS VŠE 2011

Všechny uplynulé ročníky Miss VŠE byly provázeny kyticemi z našeho květinářství. Pro MISS VŠE jsme v prvním ročníku, který moderoval Kazma Kazmič, vsadili na elegantní a jednoduché kytice z růžových lilií. MISS Sympatie byla obdarována veselou a barevnou květinou z gerber a santinek.

Druhý ročník, taktéž moderovaný Kazmou, jsme pojali ve znamení výrazných a barevných kytic. Tentokrát se jednalo o moderní vazbu z gerber, lilií a chryzantém, kterou velice elegantně doplňovaly modré irisy.

Ročník MISS VŠE 2013', který moderoval Jakub Kohák, byl z hlediska vazby kytic velice konzervativním. Květiny pro MISS byly laděny do pastelových odstínů. Základem kytic byly růžové a bílé růže doplněné eukalyptem a zeleným hypericem.

V roce 2014' byla vazba a výběr kytic pro MISS VŠE celkově ovlivněn vystupující kapelou Chinaski a jejím hitem Víno. Kytice pro Miss byly doplněny o trsy hroznového vína, stejně jako kytice se skleněným koštýřem pro frontmena kapely Michala Malátného. Kytice byly navzdory zimnímu období uvázány ze slunečnic, z nichž přímo vyzařovala letní atmosféra. Květina pro MISS Sympatie byla uvázána v kombinaci slunečnic a tulipánů.

Slunečnice netradiční kytice pro chinaski Slunečnice

 

Nahlédněte do naší FOTOGALERIE z předchozích ročníků MISS VŠE.

 Fotografie z MISS VŠE 2011' a MISS VŠE 2012' naleznete v naší FOTOGALERII

Kytice pro MISS

KVĚTINY PRO MISS DODÁVÁ www.flowersgohome.cz