KONEC ŠKOLNÍHO ROKU: ČTVRTEK 27.6.2024  9 - 20 hod / PÁTEK 28.6.2024  7 - 19 hod

Věnec na dveře vínový

od 645 Kč

Zvolte variantu

Věnec na dveře vínový

Detailní informace

Průměr: 25cm
Momentálně nedostupné
645 Kč
Průměr: 30cm
Momentálně nedostupné
745 Kč
Průměr: 35cm
Momentálně nedostupné
835 Kč

Detailní popis produktu

TOTO ZBOŽÍ LZE DORUČIT V PRAZE, PO CELÉ ČR NEBO OSOBNĚ VYZVEDNOUT NA PRODEJNĚ

Tento vánoční věnec na dveře přináší do vašeho domova neodolatelný dotek vánoční atmosféry a pohody. Jeho základem je živá jedlová chvoj, která dodává věnci autentičnost a přírodní krásu. Kombinace vínové barvy s přírodní zelenou jedlovou chvojí vytváří harmonický vizuální dojem, který ladí s vánočními tradicemi a barevnými motivy.

Věnec je pečlivě zdobený vánočními prvky v ladění s vínovou barvou. Na věnci najdete elegantní stuhu a dekorační prvky ve vínovém odstínu, které mu dodávají luxusní a sofistikovaný vzhled. Tato kombinace barev vytváří teplý a přívětivý dojem, který váš domov naplní radostí a očekáváním vánočního období.

Při pohledu na tento vánoční věnec na dveře se snadno ocitnete ve vánoční náladě. Každý detail věnce evokuje tradici a pohodu spojenou s tímto magickým obdobím. Vůně jedlové chvoje zároveň poskytuje příjemný zážitek, který umocňuje atmosféru Vánoc.

Věnec není pouze vizuálně působivý, ale i dotekem přináší radost a příjemné pocity. Při každém otevření dveří budete vítáni nádechem vánoční vůně a krásou tohoto vínově laděného výtvoru, který se stane výrazným doplňkem vašeho vánočně naladěného domova.

Vánoční věnec na dveře pro Vás nazdobíme dle Vašeho vkusu. Na přání vyrobíme věnce všech rozměrů a typů.

V případě konkrétních požadavků nás kontaktujte telefonicky na +420 775111349 , +420 775198929