KONEC ŠKOLNÍHO ROKU: ČTVRTEK 27.6.2024  9 - 20 hod / PÁTEK 28.6.2024  7 - 19 hod

Zajímavé odkazy

Doporučujeme :

SPINNING RADLICE Vám protáhne tělo a poté můžete zaběhnout k nám do květinářství pro růžičku, abyste se domů nevraceli s prázdnou :-) Máte to za rohem.

 RACEK KURÝR s.r.o.  zajišťuje rozvoz květin v Praze. Doručí Vám krásné květiny v požadovaném čase kamkoli si vzpomenete!

 TULIPÁNY PRAHA - holandské tulipány po celý rok, i když je jinde již nemají. 

ROZVOZ KVĚTIN V PRAZE - KVĚTINÁŘSTVÍ PRAHA

Květinářství Praha 5, rozvoz květin v Praze- svatební kytice, dekorace, smuteční vazba

Čerstvé kytice růží, holandské tulipány, rozvoz květin. Květinářství Praha Vám nabídne ty nejčerstvější květiny a skvělé floristické služby. Květinářství Praha 5 nabízí službu rozvoz květin v Praze. Kytice růží nebo kytice tulipánů doručíme kamkoli po celé Praze.

Květinářství Praha, kde koupíte velké kytice červených růží? Rozvoz růží naleznete na adrese Radlická 1302/76, Praha 5

Červené růže? Kytice růží v Praze doručíme jako tajný ctitel. Nikdo se nedozví, od koho kytice je! Ať již potřebujete doručení velké kytice růží, nebo jen menšího pugetu, naše služby jsou tu pro Vás. Všechny kytice doručujeme diskrétně, aby se adresát nedozvěděl od koho kytice růží je. Záleží jen na Vás, jakou informaci mu předáte na přáníčku či kartičce přiložené ke kytici.

  TRIČKA s vlastním potiskem ? Firemní trička s logem zvýší hodnotu brandu Vaší firmy. 

CZIN.eu

ROZVOZ KVĚTIN v Praze bez zprostředkování, vlastní květinářství Praha 5. Doručování květin do firem a kanceláří.

 TULIPÁNY PRAHA v každém ročním období. Tulipány u nás koupíte i mimo sezonu, nejen na jaře. Potřebujete-li kytici tulipánů, neváhejte nám zavolat nebo objednat květiny online !

Nevíte, kde v Praze koupit tulipány? Kytice tulipánů jsou sezonní záležitostí, pokud ale tulipány opravdu potřebujete, víme, kde se dají kytice holandských tulipánů bez problémů koupit po celý rok. Potřebujete konkrétní barvu tulipánů? Sháníte žluté tulipány? Bílé tulipány? Růžové tulipány? Dostupnost konkrétní barvy je možné ověřit telefonicky. 

Růže, která vydrží opravdu dlouho? Stabilizovaná růže vydrží nejméně 2 roky, proto se jí také říká věčná růže.

 Cena růží v Praze? Navštivte stránku květinářství Praha 5, pokud nevíte kde koupit velkou kytici růží.