KONEC ŠKOLNÍHO ROKU: ČTVRTEK 27.6.2024  9 - 20 hod / PÁTEK 28.6.2024  7 - 19 hod

40 tulipánů

1 560 Kč
Skladem
Možnosti doručení
40 tulipánů

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kytice 40 ks řezaných holandských tulipánů

Krásná a vždy ohromující kytice je uvázána z 40 ks holandských tulipánů v mixu barev. Kytice je velice elegantní, svázána přírodním lýkem.


 

Oslavte speciální okamžiky s naší kyticí 40 krásných řezaných holandských tulipánů. Tyto květiny jsou známé svou jedinečnou krásou a širokou paletou živých barev, které okamžitě přinášejí radost a svěžest do jakékoli události.

Každý tulipán je pečlivě vybrán a s láskou nasazen do této působivé kytice, která přináší do každého prostoru okouzlující atmosféru plnou živých barev a optimismu. Bez ohledu na to, zda oslavujete narozeniny, svátek nebo jen chcete udělat den speciálním, tato kytice je perfektním způsobem, jak vyjádřit radost a štěstí.

Holandské tulipány jsou symbolem veselí a přátelství, a tato kytice 40 tulipánů představuje hojnost a radost ze života. Každý tulipán je svěží a plný života, což zaručuje, že vaše kytice bude přinášet radost a krásu po mnoho dní.

Tato kytice tulipánů je ideálním dárkem pro každou příležitost, kde chcete vyjádřit svou lásku, radost a přátelství. Buďte na vrcholu oslav s naší kyticí 40 řezaných holandských tulipánů a přineste do světa svěžest a barvy, které budou zářit s radostí a nadějí.