Kytice 50 růží

ZDARMAZDARMA
50 růží
4 950 Kč
Skladem
Možnosti doručení

50 červených růží, délka 70 cm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kytice 50 ks červených růží délky 70 cm. Odrůdy ekvádorských růží se vyznačují velkou hlavičkou a dobrou životností.

Kytice červených růží nejen k Valentýnu doručíme v Praze společně s Vaším přáním. 

Jiný počet růží můžete objednat ZDE

Kytice červených růží z Ekvádoru - vhodná k oslavě 50. narozenin 

Významné jubileum 50. narozenin je okamžik, kdy se spojuje mnoho let zkušeností, dojmů a osvícení. Tato kytice červených růží z Ekvádoru s délkou 70 cm není jen květinový dárek; je to symbol krásy a hloubky, kterou tento životní milník přináší.

Kytice červených růží s délkou 70 cm z Ekvádoru je jedinečným dárkem pro oslavu 50. narozenin. Tyto růže nejsou pouhým květinovým aranžmá, jedná se o živé umělecké dílo, které září krásou a elegancí. 

Symbol jubilea

Oslava 50. narozenin je významným mezníkem v životě každého. Představuje polovinu století plného zkušeností, dobrodružství, lásky a moudrosti. Kytice červených růží je ideálním symbolem pro tuto příležitost, vyjadřuje lásku, obdiv a uznání k oslavované osobě.

Oslava lásky a života:

50. narozeniny jsou příležitostí k ohlédnutí se za minulostí a radostnému pohledu do budoucnosti. Kytice červených růží je výrazem lásky, vášně a vděčnosti za všechny uplynulé roky a zároveň symbolizuje krásu a radost, které nás čekají v další fázi života.

S touto kyticí červených růží z Ekvádoru vyjádříte nejen krásu a eleganci, ale také nesmazatelnou lásku a obdiv k jubilantovi. Oslavte 50. narozeniny s tímto výjimečným květinovým darem, který zanechá trvalý dojem.