Adventní věnec světle modrý JEDLE KAVKAZSKÁ

od 858 Kč

Zvolte variantu

Jedlový adventní věnec světle modrý

Detailní informace

Průměr: 25cm
Momentálně nedostupné
858 Kč
Průměr: 30cm
Momentálně nedostupné
948 Kč
Průměr: 35cm
Momentálně nedostupné
1 050 Kč

Detailní popis produktu

Modrý adventní věnec ze živé jedlové chvoje.

Barevně sladěný věnec na dveře naleznete v kategorii "Věnce na dveře"

Modrý adventní věnec je krásný a elegantní doplněk pro váš domov během vánočního období. Věnec je vyhotoven ze živé jedlové chvoje a vnáší do vaší domácnosti atmosféru klidu a svátečního ducha.

Tento adventní věnec je laděný do světle modré barvy, což dodává celému prostoru jedinečný a chladivý nádech. Modrá je tradičně spojována s klidem, harmonií a nadějí, což znamená, že tento věnec může vytvářet atmosféru pohody a očekávání během adventního období.

Každý týden během adventu můžete zapalovat jednu svíčku, což přináší do místnosti nejen teplé světlo, ale také symbolizuje postupující dobu a přípravu na vánoční svátky.

Pozn.: výslednou podobu adventního věnce mohou ovlivnit aktuálně dostupné typy přízdob, vždy se ale snažíme co možná nejvíce přiblížit původnímu stavu na produktové fotografii.

Adventní věnec, věnec na dveře nebo vánoční svícen? Na přání vyrobíme vánoční dekorace všech rozměrů a typů. V případě konkrétních požadavků nás kontaktujte telefonicky na +420 775111349 , +420 775198929.