LETNÍ OTEVÍRACÍ DOBA:  PO - PÁ  9 - 18 hod / SO + NE ZAVŘENO

Adventní věnec stříbrný s eukalyptem | 40 cm

Novinka
1 349 Kč
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení

Stříbrný adventní věnec s eukalyptem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Adventní věnec ze živé jedlové chvoje je obohacen o větvičky eukalyptu a gypsophily. Celkově je laděn do stříbrné barvy.

Orientační průměr věnce: 40 cm 

Tento výjimečný adventní věnec přináší do vašeho domova stříbrný lesk a jedinečnou atmosféru vánočního času. Jeho velký rozměr jej činí výrazným prvkem vánoční výzdoby a zároveň zaručuje, že se stane středem pozornosti ve vašem interiéru.

Základem tohoto adventního věnce je pečlivě vybraný jedlový materiál, který dodává věnci autentický vánoční charakter. Stříbrná barva dominuje celému aranžmánu, vytvářející dojem luxusu a elegance. Tento designový prvek vytváří úchvatnou kombinaci tradičních vánočních prvků a moderního designu.

Eukalyptus a gypsophila jsou vkusně začleněny do věnce, přidávajíce mu sofistikovaný nádech a oživující celkový dojem. Gypsophila přidává lehkost a jemnost do kompozice, čímž zjemňuje robustnost jedle.

Každý detail věnce je pečlivě zpracován s ohledem na kvalitu a estetiku. Vánoční věnec se stává nejen symbolickým odpočítáváním dnů do Vánoc, ale také vkusným designovým prvkem, který oživí váš domov a vytvoří nezapomenutelnou atmosféru během vánočních svátků.