LETNÍ OTEVÍRACÍ DOBA:  PO - PÁ  9 - 18 hod / SO + NE ZAVŘENO

Červené tulipány s eukalyptem a manžetou

od 885 Kč

Zvolte variantu

Tulipány s eukalyptem

Detailní informace

Velikost: 21 ks
Momentálně nedostupné
885 Kč
Velikost: 31 ks
Momentálně nedostupné
1 385 Kč
Velikost: 41 ks
Momentálně nedostupné
1 735 Kč
Velikost: 51 ks
Momentálně nedostupné
2 050 Kč

Detailní popis produktu

Červené tulipány patří mezi oblíbené jarní květiny. Pošlete kytici tulipánů jako poděkování či milou pozornost.

Kytice je elegantní, svázaná přírodním lýkem a vkusně doplněná zelení.

Červené tulipány symbolizují radost a přátelství. Eukalyptové listy dodávají kytici svěžest a jemnou vůni, čímž vytvářejí zážitek pro všechny smysly.

Tato kytice tulipánů je jako malý kousek jara, vhodný nejen k narozeninám, ale i k Valentýnu. Přenesete svou lásku a dobré přání prostřednictvím této kytice, která je více než jen květinovým aranžmá - je to výjimečný zážitek plný krásy a lásky.

Oslavte okamžiky lásky a radosti s naší exkluzivní kyticí červených tulipánů, doplněných svěžím eukalyptem a vkusně zabalněných do elegantního dárkového obalu. Tato kytice není jen pouhým květinovým aranžmá, ale nádechem jara, který rozproudí romantiku a štěstí.


Naše řezané tulipány v Praze představují nejčerstvější a nejkrásnější květinový zážitek, který si můžete dopřát. Tato kytice je pečlivě sestavena z červených  tulipánů, aby vašemu prostoru dodala výjimečný nádech jara a radosti.

S naší nabídkou řezaných tulipánů v Praze přinášíme do města nejenom barvy a vůně, ale také květinovou eleganci, která oslavuje krásu každého jednotlivého květu. Každý tulipán je vybrán s ohledem na čerstvost a krásu, abyste mohli prožívat radost z jejich kvetení co nejdéle.

Naše řezané tulipány nejsou pouze květinovým aranžmá, ale také výrazem lásky k detailu. Při jejich objednání v Praze získáte nejen krásný květinový dar, ale i jedinečný zážitek plný jemných vůní a barev. Dovolte nám přinést do vašeho domova nezapomenutelný okamžik s našimi čerstvými řezanými tulipány, které rozjasají nejen prostor, ale i srdce.