UPOZORNĚNÍ: NEDĚLE 15. května z provozních důvodů ZAVŘENO

Červené růže na Valentýna

DOPORUČUJEME - VALENTÝN SE BLÍŽÍ:

Červené růže

Ekvádorské červené růže 

délka 70 cm

100 růží

100 červených růží

délka 70 cm

Kytice růží

Kytice 30 červených růží

délka 70 cm

 

A je to zase tady... Vánoční šílenství je za námi a již nám klepe na dveře sv. Valentýn - svátek všech zamilovaných. Slavíme jej 14. února. Toto datum není náhodné, jedná se o den, kdy byl r. 269 popraven kněz jménem Valentýn, který za vlády v Římě tajně oddával zamilované páry přes přísný zákaz císaře Claudia II. O 200 let později byl Valentýn prohlášen za svatého a stal se patronem všech zamilovaných

Jaká květina je vhodná na sv. Valentýna?

S ohledem na charakter svátku všech zamilovaných a zaběhlé tradice určitě neuděláte chybu kyticí růží. Nejčastější volbou jsou červené růže, které svojí květomluvou všeobecně vyjadřují upřímnou lásku a city. Červené růže jsou také v období Valentýna nejdostupnější, v každém běžném květinářství jich zajisté seženete dostatek k vytvoření té nejlepší a nejkrásnější kytice. 

Výbornou volbou jsou také růžové a bílé růže. V případě růžových růží vyjadřujeme romantickou lásku, někdy může kytice růžových růží dobře vyjádřit naše skryté, tajné city. Bílé růže vyjadřují přátelství, nevinnost a upřímné srdce.

Co se týká velikost kytice, není vázáno žádným doporučením, jak by měla valentýnská kytice vypadat. Záleží opravdu na Vašich možnostech a rozhodnutí, zda darujete 3 růže, 30 růží nebo velkou a ohromující kytici 100 růží

ROZVOZ KVĚTIN NEBO OSOBNÍ PŘEDÁNÍ?

Kytice k Valentýnu nemusí být darována vždy jen před večeří při svíčkách v domácím prostředí. Zkuste být letos originální a zkuste své milované "zavařit" třeba přímo na pracovišti. Závistivé pohledy kolegyň v kanceláři ji budou pronásledovat ještě dlouhou dobu po sv. Valentýnu... 

Rozvoz květin na Valentýna zajistíme do firem a kanceláří, stejně tak i domů a do restaurací. Je jen na Vás, zda ke kytici připojíte přáníčko se vzkazem a zda se na něj podepíšete či nikoli. Pokud ve vzkazu neuvedete svůj podpis, kytici doručíme anonymně. S touto informací můžete naložit podle svého uvážení -  anonymní doručení lze využít ke zvýšení napětí a momentu překvapení při samotném předání kytice.

JAKÝ VZKAZ ZVOLIT K VALENTÝNU?

Vzkazy a přáníčka - to je samostatná kapitola, pokud se jedná o sv. Valentýna. Samozřejmě velice záleží na tom, komu květinu posíláte. Nejčastěji jsou květiny k Valentýnu posílány z lásky přítelkyním a manželkám, láska ale nemusí být pouze ta partnerská - výjimkou nejsou valentýnské květiny v rámci rodinných kruhů a přátel. 

Jedná-li se o vzkazy v rámci partnerských vztahů, nejvíce záleží na Vaší kreativitě a na tom, jak moc chcete vybočit z průměru. Některé příklady vzkazů, které jsme přikládali ke květinám na Valentýna uvádíme níže.

:-) A ještě jedna technická poznámka nakonec: posíláte-li (ať již z jakéhokoli důvodu) na Valentýna více kytic na různé adresy, pečlivě si obsah všech přáníček zkontrolujte. Nevhodně zvolená nebo zaměněná slova mohou napáchat nenapravitelné škody ! :-)

 Růže k lásce schůdeček, s úctou ... 

- podpis necháme na Vaší fantazii, ale skutečnost je taková, že tento vzkaz je jeden z nejúspěšnějších textů, které na Valentýna do přáníček vyplňujeme :-)

Krásné je milovat, krásné je žít, krásné je vzpomínat, ale nejkrásnější je s tebou být ! Krásného Valentýna !!!

- klasický a krásný zamilovaný vzkaz

Doufám, že vše dorazí v pořádku i přesto, že by náhodou padaly meteority. A proč 13.2.? Přeci proto, že slavit Valentýn s ostatními není můj styl. :)

- chcete být originální? prostě pošlete kytici k Valentýnu 13.2. :-)

Kdy půjdeme na běžky?

- no tak i takhle může vypadat vzkaz ke kytici 101 červených růží poslaných k Valentýnu... a myslíte, že nakonec běžky ve Špindlu proběhly???

Krásného Valentýna. Tajný ctitel.

- tento vzkaz nedoporučujeme - je to jako přijít domů z práce o dvě hodiny dříve...

Od burana roku - pro princeznu k Valentýnu.

- původně jsme k tomuto vzkazu také chtěli napsat komentář - necháme ale raději jen tak :-)

 

Objednávku lze provést i telefonicky na tel.: 775111349 nebo 775198929

ČERVENÉ RŮŽE - CENA

50 růží

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení