KONEC ŠKOLNÍHO ROKU: ČTVRTEK 27.6.2024  9 - 20 hod / PÁTEK 28.6.2024  7 - 19 hod

Narozeninová kytice s hortenzií

2 495 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Narozeninová kytice s hortenzií

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Kytice hortenzií s růžovými růžemi

Kytice vhodná k narozeninám nebo k svátku. Barva hortenzií může podléhat obměně dle aktuální dostupnosti.

UPOZORNĚNÍ: cena je uvedena za 1 ks kytice, foto s osobou se dvěmi kyticemi je ilustrativní.


Kytice k narozeninám

Kytice hortenzií s růžemi je nádherným a romantickým dárkem, který může ženě udělat velkou radost, zejména k narozeninám. Tato kytice kombinuje krásu a symboliku růží s něžností a pestrostí hortenzií, čímž vytváří jedinečný a vkusný dar.  Hortenzie a růže jsou obě velmi krásné květiny s výraznými a jemnými okvětními lístky. Barevná paleta hortenzií, která se pohybuje od odstínů bílé až po fialovou, spolu s vůní růží, přináší do kytice úchvatnou vizuální krásu, která zaujme na první pohled.

Hortenzie jsou květiny s bohatou a mnohotvárnou strukturou květenství. Jejich květy mohou mít různé tvary a velikosti, což do kytice přináší pestrost a originalitu. Každá odrůda hortenzie má svůj vlastní půvab, a to dodává kytici osobitý charakter.

Kytice hortenzií s růžemi je skvělou volbou k narozeninám, protože tímto darem nejenže vyjádříte svou radost z oslavy narozenin, ale také zdůrazníte důležitost a krásu života, kterou žena oslavuje. Kytice může být krásným znamením, že si vážíte toho, kdo narozeniny slaví.

Darování květin může posílit důvěru a spojení mezi lidmi. Kytice hortenzií s růžemi může vyjádřit hluboké pouto mezi vámi a ženou, ať už jde o partnerku, matku, sestru nebo kamarádku.

Celkově lze říci, že kytice hortenzií s růžemi je zářivý a romantický dárek, který zanechá ženu dojatou a šťastnou. Kombinace krásy růží a pestrosti hortenzií spolu s významem narozeninového dne může udělat tento dárek nezapomenutelným a zanechá dlouhotrvající dojem.