28. října OTEVŘENO 9 - 19 hod

Tulipány VIP MIX

od 885 Kč

Zvolte variantu

Tulipány VIP | mix barev

Detailní informace

Velikost: 15 ks
Na dotaz
885 Kč
Velikost: 21 ks
Na dotaz
1 239 Kč
Velikost: 31 ks
Na dotaz
1 829 Kč

Detailní popis produktu

Pošlete kytici tulipánů v neobvyklých barvách ! Barevný mix z kolekce VIP tulips, aktuálně nelze garantovat konkrétní barvu.

Na foto je vyobrazeno 31 ks tulipánů.

Kytice je elegantní, svázaná přírodním lýkem a doplněna manžetou. Kytice tulipánů všeobecně neohromují svojí velikostí, jedná se o opravdu kompaktní a drobnější kytice. Než objednáte tulipány, zkuste si přečíst několik doporučení: 

TULIPÁNY NEJSOU PRO KAŽDÉHO >>

VIP tulipány nelze označovat za klasicky barvené květiny. Tyto speciální tulipány jsou barvené metodou "zdola nahoru". Stejně jako mnoho jiných odrůd květin mají tulipány schopnost barevné proměny, která probíhá "nasáváním" speciálního barviva stonkem květiny. Výsledkem jsou ohromující barevné variace okvětních lístků.

K barvení tulipánů jsou používána přírodní barviva, která neobsahují žádné nebezpečné látky, jsou biologicky rozložitelná a nepoškozují životní prostředí. 

Pozn. Pokud květiny nemáme aktuálně skladem budeme vás kontaktovat a nabídneme vhodnou alternativu. Dodání v den objednání doporučujeme předem telefonicky ověřit. Doporučujeme objednávat s předstihem 2 pracovních dnů.