V případě potřeby volejte tel: 775198929

(druhé telefonní číslo 775111349 je aktuálně v zahraničí)

Valentýn

Valentýnské srdce Valentýnský medvídek Valentýnský koš

Květiny na Valentýna

...na sv.Valentýna můžete objednat již dnes - Vaši objednávku ihned zaregistrujeme a květiny pro Vás budeme schopni objednat čerstvé přímo na sv. Valentýna 14.února !

NA VALENTÝNA DORUČUJEME V PRAZE

9 - 20 hod za 199,-Kč

Nahlédněte do kategorie VALENTÝN a vyberte ten správný valentýnský květinový dárek pro Vaši milou :-)

Obdarovat květinou na Valentýna se již stalo poměrně zaběhlou tradicí. Tradičně k svátku všech zamilovaných patří červené růže, není to ale striktně předepsáno. Kyticí rudých růží sice nic nepokazíte, ale pokud se rozhodnete darovat něco netradičního, může to být např. plyšový medvídek v květinové krabičce. Máte-li vlastní dárek, který byste na Valentýna rádi nechali doručit spolu s květinou, je možné jej do květiny rovnou zakomponovat.

Tipy na květinové dary k Valentýnu

Typický dárek k Valentýnu je květina. Může se jednat jen o drobnou vazbu, nebo složitější aranžmá. Nejčastěji darovávaná květina k Valentýnu bývá kytice červených růží. Ať již darujete kytici růží bez dalších doplňků, nebo zvolíte složitější vazbu, červené růže jsou klasikou, kterou rozhodně nic nepokazíte. Červené růže mají v květomluvě poměrně jasný a jednoznačný význam: symbolizují opravdovou lásku, darováním rudých růží vyjadřujete Miluji Tě, mám Tě rád...

Další velice vhodnou alternativou valentýnské kytice je kytice růžových růží. Růžové růže působí noblesně a jemně, darujeme-li kytici růžových růží bez dalších doplňků, určitě tím nic nepokazíme. Velice něžně ale působí kombinace růžových růží s alstromeriemi, taková kytice bývá vždy středem pozornosti. Symbolice růžových růží je přisuzováno několik významů: jsou symbolem ženskosti, noblesy a elegance, v tmavších odstínech růžové se mluví o vděčnosti a uznání.

Máte-li na svátek svatého Valentýna potřebu potěšit nejen svoji milovanou osobu, ale zároveň i dobrou kamarádku, zvolte raději žluté růže. Kytice žlutých růží vyjadřuje především přátelství a radost. Ve Viktoriánském období ale byly žluté růže spojovány také se žárlivostí.

Méně frekventovanou barvou růží darovaných k Valentýnu jsou bílé růže. Bílé růže nesou symboliku úcty, pokory a nevinnosti. Použijete-li ale bílé a červené růže v jedné kytici, vyjadřujete tím spojení a jednotu.

Kombinace bílých a červených růží je vkusnou a často používanou kombinací. Tmavě červené růže jsou oproti bílým růžím velice kontrastní, a kytice působí svěžím a netradičním dojmem. Valentýnské kytice jsou také velice často doplňovány o plyšové medvídky či jiné vtipné plyšové postavičky.

Svátek svatého Valentýna není ale pouze o kyticích růží, spoustu radosti udělá i pestrobarevná kytice holandských tulipánů, které jsou v období Valentýna k dostání v několika barevných variacích a odrůdách.

Červené růže Květiny k Valentýnu Růže k Valentýnu

VALENTÝN - RŮŽE K VALENTÝNU - VALENTÝNSKÁ KYTICE - ČERVENÉ RŮŽE

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení