Tulipány k MDŽ | min. objednatelné množství 3 ks

349 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Objednejte set kytiček pro oslavy ve vaší firmě !

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kytička 9 ks tulipánů se zelení a manžetou k Mezinárodnímu dni žen
 

Oslovte své kolegyně, obchodní partnery nebo zaměstnance jedinečným způsobem a překvapte je na Mezinárodní den žen naší jednoduchou jarní kytičkou tulipánů. Tato kytička je skvělým způsobem, jak vyjádřit své uznání a poděkování všem úžasným ženám ve vašem životě.

Popis:

  • 9 krásných tulipánů v různých barvách pro rozmanitost a krásu 
  • elegantní manžeta pro dodatečný šarm a vzhled
  • doplňková dekorace pro dokonalou harmonii a přírodní dojem
  • minimální objednatelné množství: 3 ks kytiček

 

  • ideální pro oslavy Mezinárodního dne žen ve vaší firmě
  • možnost osobního odběru na adrese Radlická 1302/76, Praha 5 (květinářství FLOWERSGOHOME)
  • možnost doručení na adresu v Praze (doporučujeme objednávat s předstihem)

Výhody objednávky tulipánů u nás:

  • snadná objednávka online
  • rychlé a spolehlivé dodání (větší počty kytiček doporučujeme objednávat s předstihem, při objednávce přímo v den 8. března doporučujeme konzultovat možnosti dodání)
  • na několik kliknutí vyřešíte Mezinárodní den žen ve vaší firmě!

Ukážeme vám, že můžete oslavit tuto významnou událost stylovým a elegantním způsobem. Objednejte nyní a udělejte Mezinárodní den žen nezapomenutelným pro všechny ženy ve vašem okolí!


 

Oslavte Mezinárodní den žen s nádhernými tulipány

Blíží se Mezinárodní den žen a v našem květinářství máme pro vás připraveno něco opravdu výjimečného. S radostí vám oznamujeme, že máme každým rokem na MDŽ předobjednáno 5000 ks tulipánů nejrůznějších barev a druhů, abychom zaručili, že vaše oslavy budou naplněny krásou a elegancí.

Proč právě tulipány?

Tulipány jsou symbolem jara a nového začátku. Jsou to květiny plné elegance a krásy, které dokonale vyjadřují vaši vděčnost, úctu a obdiv všem ženám kolem vás. Ať už chcete vyjádřit lásku k partnerce, poděkovat zaměstnankyním nebo obdarovat obchodní partnery, tulipány jsou univerzálním gestem lásky a ocenění.

Různorodost barev a druhů tulipánů 

Naše předobjednávka zahrnuje tulipány v nejrůznějších barvách, od klasických červených po něžné růžové a osvěžující bílé. Rovněž jsme vybrali různé druhy tulipánů, aby naše květiny byly opravdu unikátní a pestrobarevné.

Objednávky pro každého

Ať už máte v plánu darovat jednu nebo sto kytiček, jsme tu pro vás. Nabízíme flexibilitu a možnost objednávky různých květinových vazeb s tulipány, ať už jde o malé kytičky pro zaměstnance nebo velké objednávky pro rodinné oslavy.

Snadné objednávání online

S naším jednoduchým e-shopem můžete objednávat pohodlně z pohodlí svého domova či kanceláře. Stačí pár kliknutí a můžete si být jisti, že vaše květiny budou připraveny včas a s láskou zabaleny.

Takže proč si nepřipravit tento Mezinárodní den žen něco opravdu výjimečného? Obklopte se krásou tulipánů a vyjádřete své city tím nejlepším způsobem. Objednejte ještě dnes a udělejte tento den nezapomenutelným pro všechny ženy ve vašem životě.