Svatební oblouk - PŮJČOVNA PRAHA

1 000 Kč

Zvolte variantu

Svatební oblouk PŮJČOVNA

Detailní informace

Možnosti půjčení: PŮJČOVNÉ SAMOSTANĚ
Skladem | k okamžitému odběru
1 000 Kč

Detailní popis produktu

Svatební oblouk (slavobrána) je nepostradatelným doplňkem při svatebních obřadech, které se konají pod širým nebem. Slavobrána dekorovaná živými květy ve stylu celé svatební výzdoby podtrhne Vaši osobnost a krásu. Budete si připadat jako skutečná princezna.

Svatební oblouk k zapůjčení : cena půjčovného je kalkulována na 3 dny, nezahrnuje dopravu na místo a dekorace. Individuálně je možné domluvit výzdobu i přepravu svatební slavobrány. Cena dekorací se odvíjí od použitého materiálu.

Naše slavobrána je originální a velice dekorativní i bez nákladných přízdob, na přání je také možné zapůjčit decentní umělé zdobení.

Vratná kauce při půjčení slavobrány: 3000,-Kč

Masivní materiál, hmotnost: cca 19kg, rozměry: v 230cm š 165cm h 50cm. Možnost použití i pro zahradní dekorační účely, oslavy, party atd... Slavobránu je bez problémů možné naložit do osobního vozu se sklopenými zadními opěradly - celek je rozložitelný na 6 samostaných částí. Pozn.: květinová výzdoba ani dekorace není součástí produktu.

Ke slavobráně je možné zapůjčení doplňkových dekoračních košů (viz. foto) v ceně 360,-Kč / 2ks. Aranžmá není součástí zápůjčky.

Doplňkové parametry

Kategorie: ŘEZANÉ KVĚTINY
PŮJČENÍ PRO NAŠE ZÁKAZNÍKY: Ke kompletní realizaci svatby od nás zvýhodněná cena půjčovného
PŮJČOVNÉ SAMOSTATNĚ: Cena za zapůjčení slavobrány samostatně