LETNÍ OTEVÍRACÍ DOBA:  PO - PÁ  9 - 18 hod / SO + NE ZAVŘENO

Svatební kytice z tulipánů

975 Kč
Na objednání
Možnosti doručení

Svatební kytice z bílých tulipánů

Detailní informace

Detailní popis produktu

Svatební kytice z 25 ks bílých tulipánů doplněná červeným hypericem. Svatební kytice z tulipánů dokážeme zajistit v průběhu téměř celého roku. Dostupnost tulipánů může být problematická zejména v letním období, kdy ale tulipány pro venkovní použití s ohledem na vysoké teploty ani nedoporučujeme.

Kompletní květinový svatební servis bez přirážek - to je to, co vám můžeme nabídnout !

Své umění vázat kytice, vnímat tvar a sladit barvy bereme jako své poslání. Proto u nás nenajdete nic podobného jako „svatební přirážku“. Naše práce nás baví a naplňuje. Proto se ceny svatebních kytic odvíjí pouze od cen použitého materiálu. Záleží tedy na zvoleném druhu květin, použitých doplňcích, tvaru a velikosti kytice. Naše umění Vám přidáme jako bonus zdarma. Do svatební kytice používáme vždy jen čerstvé květiny dovezené z holandské burzy, ale podporujeme také tuzemské pěstitele a sezónní květiny kupujeme od nich. Pokud se nám kvalita květin nezdá pro použití do Vaší svatební kytice dostatečná, kontaktujeme Vás a pokusíme se domluvit jinou alternativu – i to se může zcela výjimečně stát, hlavně u sezónních květin na začátku a konci jejich sezóny.

Důležitým faktorem pro stanovení ceny svatební kytice je roční období. Některé druhy květin jsou dostupnější v létě a jiné v zimě. Týká se to i květin pěstovaných ve sklenících. Proto je třeba se vždy předem informovat, zda Vámi zvolená květina je v termínu vaší svatby dostupná a jaká bude její cena. Ušetříte se tak zbytečného zklamání nebo rozčarování z vysokého rozpočtu.