Svatební kytice z tulipánů

975 Kč
Na objednání

Svatební kytice z bílých tulipánů

Detailní informace

Detailní popis produktu

Svatební kytice z 25 ks bílých tulipánů doplněná červeným hypericem. Svatební kytice z tulipánů dokážeme zajistit v průběhu téměř celého roku. Dostupnost tulipánů může být problematická zejména v letním období, kdy ale tulipány pro venkovní použití s ohledem na vysoké teploty ani nedoporučujeme.

Kompletní květinový svatební servis bez přirážek - to je to, co vám můžeme nabídnout !

Své umění vázat kytice, vnímat tvar a sladit barvy bereme jako své poslání. Proto u nás nenajdete nic podobného jako „svatební přirážku“. Naše práce nás baví a naplňuje. Proto se ceny svatebních kytic odvíjí pouze od cen použitého materiálu. Záleží tedy na zvoleném druhu květin, použitých doplňcích, tvaru a velikosti kytice. Naše umění Vám přidáme jako bonus zdarma. Do svatební kytice používáme vždy jen čerstvé květiny dovezené z holandské burzy, ale podporujeme také tuzemské pěstitele a sezónní květiny kupujeme od nich. Pokud se nám kvalita květin nezdá pro použití do Vaší svatební kytice dostatečná, kontaktujeme Vás a pokusíme se domluvit jinou alternativu – i to se může zcela výjimečně stát, hlavně u sezónních květin na začátku a konci jejich sezóny.

Důležitým faktorem pro stanovení ceny svatební kytice je roční období. Některé druhy květin jsou dostupnější v létě a jiné v zimě. Týká se to i květin pěstovaných ve sklenících. Proto je třeba se vždy předem informovat, zda Vámi zvolená květina je v termínu vaší svatby dostupná a jaká bude její cena. Ušetříte se tak zbytečného zklamání nebo rozčarování z vysokého rozpočtu.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení