Svatební vazba

 
 

Pivoňky

Dostupnost Na objednání
1 Kč
Kategorie Řezané květiny
 

Kompletní květinový svatební servis bez přirážek svatebních agentur - to je to, co vám můžeme nabídnout !

Své umění vázat kytice, vnímat tvar a sladit barvy bereme jako své poslání. Proto u nás nenajdete nic podobného jako „svatební přirážku“ . Naše práce nás baví a naplňuje. Proto se ceny svatebních kytic odvíjí pouze od cen použitého materiálu. Záleží tedy na zvoleném druhu květin, použitých doplňcích, tvaru a velikosti kytice. Naše umění Vám přidáme jako bonus zdarma. Do svatební kytice používáme vždy jen čerstvé květiny dovezené z Holandských burz, ale podporujeme také tuzemské pěstitele a sezónní květiny kupujeme od nich. Květiny si ve velkoobchodě osobně vybíráme, dbáme na jejich kvalitu a vždy se snažíme vybrat ty nejlepší, které jsou k dostání. Pokud se nám kvalita květin nezdá pro použití do Vaší svatební kytice dostatečná, kontaktujeme Vás a pokusíme se domluvit jinou alternativu – i to se může zcela výjimečně stát, hlavně u sezónních květin na začátku a konci jejich sezóny.

Důležitým faktorem pro stanovení ceny svatební kytice je roční období. Některé druhy květin jsou dostupnější v létě a jiné v zimě. Týká se to i květin pěstovaných ve sklenících. Třeba tulipány Vám jindy než v zimě a na jaře neseženeme, pivoňky mají také velmi krátkou dobu, kdy jsou k sehnání a to na počátku léta a takových květin je více. Proto je třeba se vždy předem informovat, zda Vámi zvolená květina je v termínu vaší svatby dostupná a jaká bude její cena, ušetříte se tak zbytečného zklamání nebo rozčarování z vysokého rozpočtu.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas se zásadami používání souborů cookie.