UPOZORNĚNÍ: NEDĚLE 15. května z provozních důvodů ZAVŘENO

Den matek 2021

Den matek je dnem, kdy vzdáváme poctu všem maminkám a mateřství. Svátek vychází z různých tradic, slaví se po celém světě a v různých termínech. V Česku slavíme Den matek druhou květnovou neděli. V letošním roce 2021 tedy Den matek vychází na 9. května. 

Pamatujte, že nejlepším dárkem ke dni matek je společně strávený čas a vzájemná láska. Květinový dárek může být završením společně strávených chvil a poděkováním za vše, co pro nás maminky dělají.

Den matek - kopie_1

Květinářství on-line

Květiny pro maminku můžete pořídit v kamenném květinářství, nebo pěkně z pohodlí domova on-line.

Otevírací dobu kamenné prodejny jsme navíc o víkendu 8. - 9. května 2021 prodloužili na 9 - 19 hod.

I přímo v neděli 9. května můžete využít rozvoz květin v Praze, a nechat tak doručit květiny mamince přímo ke dveřím. Přiložit můžete přání s vlastním textem, Prosecco nebo lahvinku kvalitního moravského vína. Nabízí se také možnost objednávku doplnit čokoládou, bonbonierou či kvalitním ručně vyráběným mýdlem

 A jakou květinu pro maminku vybrat?

Určitě víte, jaké květiny má Vaše maminka ráda. To by mělo být tím nejdůležitějším kritériem pro výběr. Podíváme-li se na toto téma všeobecněji, nejčastěji doručujeme ke dni matek tulipány, hyacinty, pivoňky (pokud jsou již v tomto období dostupné) a míchané jarní kytice

Tulipány mají v tomto období již dobrou kvalitu, jsou dostupné v mnoha barvách a plnokvětých i jednoduchých odrůdách. Tulipány můžete darovat v jednoduché kytici, doplněné zelení, gypsophilou a manžetou, v dárkovém boxu na vodním balení, nebo v míchané kytici s hyacinty. Kytice barevných tulipánů vždy potěší a navodí jarní atmosféru.

Další oblíbenou květinou, kterou často obdarováváme maminky, je slunečnice. Slunečnice se vyjímají ve skleněné váze samotné, ale mohou být i součástí míchané vazby - například slunečnice s irisy

 Stabilizovaná růže, která vydrží 2 roky

Nejste-li příznivcem živých řezaných květin, nahlédněte do nabídky stabilizovaných růží. V nabídce můžete najít jednotlivé stonkové růže, dekorace ze stabilizovaných růží i stabilizované růže v boxu. Stabilizovaná růže vydrží minimálně 2 roky a je bezúdržbová. Takový dárek potěší a navíc opravdu vydrží dělat radost opravdu dlouhou dobu. 

Stabilizovaná růže v krabici

 

 Slunečnice s irisy Tulipány se zelení IMG_5743

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení