LETNÍ OTEVÍRACÍ DOBA:  PO - PÁ  9 - 18 hod / SO + NE ZAVŘENO

Kde koupit květiny v Praze?

Kytice se slunečnicemiKvětinářství on-line nebo kamenná prodejna?

Tuhle otázku si jistě kladete, když sedíte v teple domova (nebo v útulné kanceláři) a potřebujete zajistit kytici na nadcházející večer. Máte v zásadě dvě možnosti - první je umýt hrnek od kávy, obléknout se a vydat se do ulic. Druhou možností je uvařit další kávu, pohodlně se usadit, a dopřát si ještě chvíli pro sebe. A pokud kytici posíláte jako dárek - je úplně jedno, jestli si tu kávičku vychutnáváte v Praze - Podolí, nebo na terase hotelu v Dubaji...

Ve druhém případě můžete využít i dalších výhod, které internetové květinářství nabízí - rozvoz květin si můžete objednat rovnou do restaurace, kam se chystáte na večeři, nebo můžete udělat radost mamince ještě předtím, než dorazíte na oslavu. A protože nás život staví do různých situací, někdy se může hodit i doručení květiny bez uvedení odesílatele. Zkrátka - někdy Maruška z vedlejší kanceláře nemusí vědět, "kdo že to tu květinu posílá..."

Květiny on-line | rozvoz květin Praha

Internetové květinářství není pouze o službě rozvoz květin. Veškeré objednávky si můžete osobně vyzvednout na adrese kamenné prodejny. Květiny, které chcete nechat doručit v Praze, si můžete přijít i osobně vybrat na prodejnu. V kamenném květinářství připravíme kytici přímo před Vámi a následně zajistíme její doručení na požadovanou adresu v Praze.

Květinářství Flowersgohome.cz nabízí nejen rozvoz květin v Praze, ale i další související služby. 

Květinářství nabízí svatební vazby, zápůjčky svatebních oblouků, smuteční vazby včetně věnců, tisk smutečních stuh, kytice na promoce, zajištění růží na firemníčervené růže s eukalyptem1 akce.

Květinářství Praha 5 - Flowersgohome.cz je prodejním místem stabilizovaných rostlin. Skladem zde naleznete výběr aranží ze stabilizovaných růží a dalšího vybraného sortimentu. Neskladové položky ze sortimentu stabilizovaných rostlin je možné objednat.  

Stabilizovaná růže - krása, která vydrží opravdu dloooouho >>

 

Jaké jsou tedy nejdůležitější výhody služby rozvoz květin v Praze?

 

  • Rozvoz květin v Praze můžete objednat na nejrůznější místa v Praze.
  • Květiny můžete objednat třeba z druhého konce světa.

V těchto dvou skutečnostech spočívá největší kouzlo služby květinářství on-line

 

 Růžové růže s eukalyptemBílé tulipány PrahaKytice růží s eukalyptem