UPOZORNĚNÍ: NEDĚLE 15. května z provozních důvodů ZAVŘENO

Květiny pro maminku, které potěší

Pivoňky pro maminkuDen matek je svátkem, kdy máme skvělou příležitost našim maminkám poděkovat za vše, co pro nás v životě udělali. Můžeme to udělat různými způsoby, malá kytička by ale neměla chybět v žádném případě. Jakou květinu vybrat pro maminku?

Den matek 2020 - na kdy vychází?  Den matek vychází v roce 2020 na neděli 10. května. 

Otázku, jakou květinu vybrat pro maminku, není zase tak složité zodpovědět. Květina pro maminku by měla především udělat radost a potěšit. Zamysleme se tedy nad tím, jaké květiny má maminka ráda. Mohou to být růže, gerbery nebo lilie - u těchto klasických květin není problém s dostupností a pořídíme je ve kterémkoli běžném květinářství. 

Jarní období ale vybízí k větší kreativitě při výběru té správné květiny. Můžeme se nechat inspirovat barevnými tulipány, voňavými hyacinty nebo krásně modrými irisy. Stranou určitě nezůstávají ani pivoňky, jejichž sezona právě v tomto období začíná. Nezáleží na tom, zda pošleme malou kytičku pivoněk nebo třeba honosnou kytici 51 ks. Kytice pivoněk jsou oblíbené pro svoji vůni a neopakovatelný efekt, který se dostaví s postupným nakvétáním. 

Tulipány můžeme darovat v klasické vázané kytici svázané lýkem, možné je také doplnění o dárkovou manžetu. Tulipány v manžetě působí dárkovějším dojmem. V poslední době jsou čím dál oblíbenější tulipány v boxu. Je to zejména tím, že kytice je pro předání zaopatřena vodním balením a není tedy nutné ihned shánět vhodnou vázu.Slunečnice s irisy

Pokukujeme-li ale pro maminku po míchané kytici, můžeme se nechat inspirovat slunečnicemi s irisy nebo kyticí minigerber a santinek. Naší pozornosti by neměl uniknout ani flowerboxík s pivoňkami nebo růže v krabičce.

Ať již vybíráte pro maminku jakoukoli květinu, myslete na to, že není důležitá velikost nebo cena. Důležité je si především vzpomenout a potěšit.

červené tulipány v boxu-logoDárek pro maminkuKytice pivoněkKvětina pro maminkuIMG_5743

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení