V případě potřeby volejte tel: 775198929

(druhé telefonní číslo 775111349 je aktuálně v zahraničí)

Kytice pivoněk | kde koupit pivoňky v Praze

Kytice pivoněkKde koupit pivoňky v Praze
Pivoňky jsou v květinářství běžně dostupné pouze v určité části roku. Podle klimatických podmínek pro pěstování v Holandsku to bývá nejčastěji v období duben - červenec (někdy o něco déle). Kytice pivoněk tedy není problém sehnat v tomto období. Hledáte-li květinářství, kde koupit pivoňky v Praze, zkuste nahlédnout do aktuální nabídky květinářství Praha 5 - Flowersgohome.cz 

 

Kytice pivoněk

 

Pivoňky jsou úžasné sezonní květiny s romantickým nádechem a neodolatelnou vůní.
Vyznačují se poměrně dlouhou životností na váze a nezaměnitelným tvarem květu. Jejich postupné nakvétání je přirozeným průběhem a květ  pivoňky teprve při plném otevření ukáže svoji plnou krásu.
 
Kytice pivoněk může mít mnoho podob. Zkuste darovat pouze samotné pivoňky, nebo je kombinovat s dalšími květinami. Pivoňky v dárkovém boxu jsou také velice oblíbenou alternativou ke klasické vázané kytici. Květiny v krabici jsou vhodnou alternativou zejména na místech, kde není ihned po ruce vhodná váza na květiny.
 
Ať již darujete malou kytičku, například 7 ks pivoněk, nebo velkou a honosnou kytici 101 ks pivoněk, vždy darujete něco výjimečného. Kytice pivoněk nejsou dostupné v průběhu celého roku, jejich plná sezona začíná v dubnu a končí nejpozději na přelomu července - srpna.
 
Pivoňky jsou nejčastěji dostupné v barvě růžové, tmavě růžové, bílé a červené. Růžové pivoňky jsou nejoblíbenější, v naší nabídce ale naleznete pivoňky různých barev podle období a aktuální dostupnosti. 
 

KYTICE PIVONĚK | PIVOŇKY PRAHA | KYTICE Z PIVONĚK

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení