KONEC ŠKOLNÍHO ROKU: ČTVRTEK 27.6.2024  9 - 20 hod / PÁTEK 28.6.2024  7 - 19 hod

Adventní věnec | černý

1 949 Kč
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení

Černý adventní věnec

Detailní informace

Detailní popis produktu

NELZE ZASLAT BALÍKOVOU PŘEPRAVOU PPL 

Adventní věnec laděný do odstínů černé je elegantní a stylový doplněk pro váš domov během vánočního období. Tento věnec je pečlivě navržen tak, aby dokonale ladil se stříbrnými nebo zlatými doplňky, což mu dodává sofistikovaný a moderní vzhled.

Jeho hlavní designový prvek spočívá v základu ze živé jedlové chvoje, který doplňují přízdoby laděné do stříbrné barvy. Tento adventní věnec vytváří kontrastní a dramatický efekt ve srovnání s tradičními adventními věnci. Černá barva zároveň poskytuje věnci unikátní a výrazný vizuální dojem.

Věnec je vybaven čtyřmi svíčkami v černé barvě s rustikálním vzhledem. Tyto svíčky dodávají věnci autentičnost a vytvářejí útulnou atmosféru, která je typická pro vánoční období.

Díky svému designu je tento adventní věnec vhodný pro různé styly interiéru a je jen na vás, jak jeho potenciál dokážete využít v návaznosti na ostatní dekorace. Přineste do svého domova šarm a eleganci tohoto černého adventního věnce a nechte ho rozžít váš prostor během vánočních svátků.

Možný osobní odběr Radlická 1302/76, Praha 5 - květinářství www.flowersgohome.cz nebo doručení kurýrem v rámci Prahy.