LETNÍ OTEVÍRACÍ DOBA:  PO - PÁ  9 - 18 hod / SO + NE ZAVŘENO

Kytice tulipánů k narozeninám s manžetou

od 885 Kč

Zvolte variantu

Tulipány k narozeninám

Detailní informace

Velikost: 21 ks
Momentálně nedostupné
885 Kč
Velikost: 31 ks
Momentálně nedostupné
1 385 Kč
Velikost: 41 ks
Momentálně nedostupné
1 735 Kč
Velikost: 51 ks
Momentálně nedostupné
2 050 Kč

Detailní popis produktu

 

Oslavte krásu a eleganci s naší kyticí fialových a bílých tulipánů, okořeněnou svěžím eukalyptem. Tato kytice nejenom oživí váš prostor, ale také vám přinese okouzlující spojení květinové harmonie a osvěžující vůně.

Fialové tulipány vytvářejí dojem tajemství a noblesy, zatímco bílé tulipány přinášejí dotek čistoty a svěžesti. Tato kombinace barev vytváří magický obraz, který zaujme každý pohled. Eukalyptové listy dodávají kytici nejen výraznou vůni, ale i nádech lehkosti a elegance.

Tato kytice fialových a bílých tulipánů s eukalyptem není jen květinovým aranžmá, ale také způsobem, jak přinést do vašeho života krásu a harmonii. Dopřejte si okamžiky radosti a elegance s touto kyticí, která rozproudí atmosféru noblesy a lásky.


Naše řezané tulipány v Praze představují nejčerstvější a nejkrásnější květinový zážitek, který si můžete dopřát. Tato kytice je pečlivě sestavena z fialových a bílých tulipánů, aby vašemu prostoru dodala výjimečný nádech jara a radosti.

S naší nabídkou řezaných tulipánů v Praze přinášíme do města nejenom barvy a vůně, ale také květinovou eleganci, která oslavuje krásu každého jednotlivého květu. Každý tulipán je vybrán s ohledem na čerstvost a krásu, abyste mohli prožívat radost z jejich kvetení co nejdéle.

Naše řezané tulipány nejsou pouze květinovým aranžmá, ale také výrazem lásky k detailu. Při jejich objednání v Praze získáte nejen krásný květinový dar, ale i jedinečný zážitek plný jemných vůní a barev. Dovolte nám přinést do vašeho domova nezapomenutelný okamžik s našimi čerstvými řezanými tulipány, které rozjasají nejen prostor, ale i srdce.