V případě potřeby volejte tel: 775198929

(druhé telefonní číslo 775111349 je aktuálně v zahraničí)

Kytice s modrými tulipány

968 Kč
Momentálně nedostupné

Kytice s tulipány Double Bubble

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pošlete kytici s tulipány neobvyklých barev ! Kytice je uvázána z hyacintů, karafiátů a modrých tulipánů Double Bubble. Kytice je doplněna manžetou. Kytice tulipánů všeobecně neohromují svojí velikostí, jedná se o opravdu kompaktní a drobnější kytice. Než objednáte tulipány, zkuste si přečíst několik doporučení: 

TULIPÁNY NEJSOU PRO KAŽDÉHO >>

Orientační složení: 7 ks tulipánů Double Bubble, 3 ks hyacint, 3 ks santiny, 5 ks karafiát, gypsophila, doplňková zeleň, manžeta

VIP tulipány nelze označovat za klasicky barvené květiny. Tyto speciální tulipány jsou barvené metodou "zdola nahoru". Stejně jako mnoho jiných odrůd květin mají tulipány schopnost barevné proměny, která probíhá "nasáváním" speciálního barviva stonkem květiny. Výsledkem jsou ohromující barevné variace okvětních lístků.

K barvení tulipánů jsou používána přírodní barviva, která neobsahují žádné nebezpečné látky, jsou biologicky rozložitelná a nepoškozují životní prostředí. 

Pozn. Pokud květiny nemáme aktuálně skladem budeme vás kontaktovat a nabídneme vhodnou alternativu. Dodání v den objednání doporučujeme předem telefonicky ověřit. Doporučujeme objednávat s předstihem 2 pracovních dnů.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení