UPOZORNĚNÍ: NEDĚLE 15. května z provozních důvodů ZAVŘENO

Červené růže k Valentýnu

Červené růže jsou symbolem lásky. To nejspíše všichni dobře víme a není o tom pochyb. Kytici červených růží darujeme tomu, koho máme rádi a vážíme si ho. Skvělou příležitostí, kdy darovat kytici růží je svátek všech zamilovaných - sv. Valentýn. Jaké růže ale vybrat a kde je koupit?

Červené růže Explorer, délka 70 cm (Ekvádor) 89,-Kč / 79,-Kč >>

Červené růže PrahaKamenné květinářství nebo objednat květiny on-line?

 

Pokud květiny rádi vybíráte osobně, čeká Vás návštěva kamenného květinářství. Růže si můžete prohlédnout a nekupujete zajíce v pytli. Ihned vidíte délku růží, velikost květu i jejich stav a kytici růží si můžete nechat rovnou uvázat.  

Při objednávce kytice růží on-line je situace na první pohled jednodušší - nemusíte nikam chodit, objednáte z pohodlí domova a kytice dorazí rovnou ke dveřím. Také můžete květiny nechat poslat jako dárek přímo k rukám milované osoby. To vše významně zjednodušuje celý proces nákupu květin. V některých případech ale není tak úplně jisté, jaké růže dostanete.

 V květinářství www.flowersgohome.cz můžete vyzkoušet obě možnosti nákupu. Kamennou prodejnu naleznete na adrese Radlická 1302/76, Praha 5  MAPA >>. Kytici růží můžete objednat on-line a následně osobně vyzvednout přímo v květinářství nebo využijte službu rozvoz květin v Praze 

A na jaké růže se můžete ve Flowersgohome.cz těšit o letošním Valentýnu?

Díky včasné předobjednávce budou k dispozici kvalitní červené růže z Ekvádoru, odrůda Explorer délky 70 cm. Jedná se o růže s velkým květem a dlouhou výdrží ve váze. Růže Explorer jsou typově klasické červené růže, mají velké květy ve tvaru šálku se sametovou strukturou okvětních plátků, díky nimž jsou jednou z nejlepších dostupných červených růží. 

 

Červené růže Valentýn 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení