Přáníčka k Valentýnu, která neomrzí

150 RŮŽÍ

Sv. Valentýn - svátek jedněmi zatracovaný a druhými opěvovaný... Ať již patříte k jedné nebo druhé skupině, někdy se prostě Valentýnu nevyhnete. A to zejména, pokud jste čerstvě, šťastně, bláznivě, šíleně... no prostě hooodně zamilovaní. Nemusíte se nutně objevit ve dveřích a v náručí držet obrovský puget rudých růží, ale nějakou tu maličkost by to chtělo. A i k této maličkosti je vhodné přiložit nějakou tu Valentýnku. Zkrátka přáníčko, kde zanecháte kousek sebe, kousek svého já.

Jako bychom slyšeli ty poznámky: napíšu tam "Krásného Valentýna, lásko" nebo "Miluji Tě" ... a jsem z toho venku. Můžete, napoprvé to určitě projde, ale zkuste toho letošního Valentýna trochu oživit. Zejména, nepatříte-li již mezi ty úplně čerstvě zamilované :-)

Zapátrali jsme v paměti a pokusili jsme si vzpomenout na některé originální valentýnské vzkazy, které jsme připojovali ke kyticím. Ne vždy se jednalo o čistě romantická přáníčka, někdy by asi slzička dojetí neukápla, nicméně domníváme se, že v konkrétních případech bylo potěšení na straně obdarované upřímnější, než u každým rokem se opakujícího: "Krásného Valentýna, miláčku"...


 Růže k lásce schůdeček, s úctou ... 

- podpis necháme na Vaší fantazii, ale skutečnost je taková, že tento vzkaz je jeden z nejúspěšnějších textů, které na Valentýna do přáníček vyplňujeme :-)


Krásného Valentýna. Tajný ctitel.

- tento vzkaz nedoporučujeme - je to jako přijít domů z práce o dvě hodiny dříve...


Přáníčko pro Terezu: 

Milá Janičko, přeji Ti krásného Valentýna a večer se na Tebe moc těším !

- jeden den před odesláním této Valentýnky si zabalte ponožky, zubní pastu a kartáček na zuby - následujících několik nocí strávíte pravděpodobně na jiné adrese než obvykle


Od burana roku - pro princeznu k Valentýnu.

- původně jsme k tomuto vzkazu také chtěli napsat komentář - necháme ale raději jen tak :-)


Šťastné a veselé Vánoce přeje Karel s rodinou !

- pokud nechcete svátek sv. Valentýna slavit s Mudr. Janem Cimickým, důrazně doporučujeme využití jiného textu


Kdy půjdeme na běžky?

- no tak i takhle může vypadat vzkaz ke kytici 101 červených růží poslaných k Valentýnu... a myslíte, že nakonec běžky ve Špindlu proběhly???


Doufám, že vše dorazí v pořádku i přesto, že by náhodou padaly meteority. A proč 13.2.? Přeci proto, že slavit Valentýn s ostatními není můj styl. :)

- chcete být originální? prostě pošlete kytici k Valentýnu 13.2. :-)


"http://www.tajnadomena.cz/sraz-v-19-hod/"

- IT nadšenci posílají vzkazy i v takových formátech - stačí jeden překlep a Valentýnský večer skončí fiaskem


Krásné je milovat, krásné je žít, krásné je vzpomínat, ale nejkrásnější je s tebou být ! Krásného Valentýna !!!

-  a nakonec jeden klasický a krásný zamilovaný vzkaz
JAKOU KVĚTINU VYBRAT K VALENTÝNU?

 

DOPORUČUJEME:

Valentýnka

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení