V případě potřeby volejte tel: 775198929

(druhé telefonní číslo 775111349 je aktuálně v zahraničí)

Květina k MDŽ? Někdy stačí primulka...

Tulipány k MDžValentýn je nenávratně pryč. Záplava červených růží, květinových krabiček ve tvaru srdce a dalších úžasných floristických výtvorů doplněných nejrůznějšími přízdobami s motivy srdíček a medvídků si našla své šťastné majitelky a vše se navrací zpět do původních kolejí. 

Ale nezoufejte - zanedlouho je tu další svátek, oplývající vůní květin. Ano, již 8. března je zde Mezinárodní den žen. A tak nezbývá, než se tak trochu zamyslet, jakou květinou udělat radost tentokrát. 

 

Kytice růží vs. tulipány

 

Kytice růží je klasika, která se hodí k nejrůznějším příležitostem. Ne nadarmo se o růži říká, že je královnou květin, ovšem chcete-li být originální, bude nutné sáhnout po méně běžných květinách. Pokud ale u růží zůstanete, k MDŽ doporučujeme kytici růží růžové nebo červené barvy. žluté tulipány box-logo

 

S ohledem na blížící se jaro bývají každoročně k MDŽ hitem tulipány. Nabídka barev tulipánů je v tomto období již dostatečná a kytice tulipánů může být opravdu veselá. V našem květinářství naleznete v jarním období až 13 barevných variant tulipánů. Je již na Vás, jak tulipány darujete. Možností je více - nejoblíbenější je kytice tulipánů svázaná lýkem bez jakýchkoli doplňků. Působí přírodně a to tulipánům sluší nejvíce. Další možností je tulipány doplnit zelení nebo manžetou. Neméně oblíbené jsou i tulipány v dárkové krabici, nebo chcete-li ve flowerboxu. Tulipány v krabici mají jednu velikou výhodu - nemusíte hned hledat vhodnou vázu, pro několik prvních dní poslouží vodní balení, které je součástí flowerboxu.

 

Další jarní kytičkou, která je již v období MDŽ k dispozici, jsou hyacinty. Krásné, voňavé, okouzlující hyacinty. Máme-li v úmyslu udělat radost mamince nebo babičce, není potřeba vymýšlet složité vazby a kombinace - jednoduchá kytička z několika hyacintů vykouzlí úsměv na tváři jako mávnutím kouzelného proutku.

 

Mezinárodní den žen není o velikých kyticích a laciných gestech v podobě darování kytice třeba 100 růží. Účelem je především potěšit, vykouzlit úsměv... A toho můžeme dosáhnout i darováním třeba jedné jediné růže, nebo třeba úplně obyčejného hrnkového petrklíče.

Primulky

 

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení