V případě potřeby volejte tel: 775198929

(druhé telefonní číslo 775111349 je aktuálně v zahraničí)

Podzimní věnce na dveře

Podzimní věnec na dveře

podzimní věnec na dveřeNejrůznější podzimní dekorace si můžeme vyrobit sami svépomocí. Nejčastěji se setkáváme s vydlabanými dýněmi, dekoračními tykvemi a různými sesazovanými košíky s hrnkovými květinami, které zkrášlují parapety a zahrádky našich domovů. Veliké oblibě se těší také podzimní věnce na dveře.

Výroba a zdobení věnců již dávno není doménou pouze adventního období a Vánoc. K útulnému domovu patří věnec na vstupních dveřích i v podzimním období. Podzimní věnce mohou být vyrobeny z různých materiálů, fantazii se meze nekladou. Využívají se různé přírodní materiály, sušené rostliny a umělé přízdoby.

Chceme-li si vyrobit podzimní věnec na dveře, určitě se neobejdeme bez slaměného korpusu. Základ pro věnec můžeme vyrobit z jedlové chvoje, ale mnohem praktičtější a trvanlivější pro výrobu věnce na dveře je buxus. Buxusový věnec je méně náchylný k opadávání, a proto nám vydrží opravdu dlouho krásně zelený a svěží. Máme-li hotový základ pro věnec, tzv. korpus, ať již jedlový či buxusový, můžeme jej začít zdobit. Věnec na dveře

Krásné podzimní dekorace vyrobíme z přírodních materiálů, využít můžeme nejrůznější sušené rostliny, plody a ořechy. 

Každý podzimní věnec vyrobený svépomocí bude originál a přinese mnoho radosti, protože bude odpovídat přesně vašemu vkusu. Chcete-li ale ušetřit čas, můžete si buxusový základ pro věnec nebo i kompletní věnec na dveře objednat v květinářství www.flowersgohome.cz Hotový věnec si můžete osobně vyzvednout v kamenném květinářství, nebo si jej nechat zaslat domů či do kanceláře.

 Květinářství Praha 5

Podzim a dušičky - věnce a podzimní dekorace

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení